O firmie

Firma AMG Partner Michał Gajzler istnieje na rynku transportowym od 2002 roku. Świadczymy usługi w zakresie przewozu towarów samochodami dostawczymi, o dopuszczalnej masie całkowitej do 3.5tony, na terenie Polski oraz krajów Unii Europejskiej.

Nasza oferta to najwyższej jakości usługi nieustannie dostosowywane do Państwa potrzeb. Wieloletnie doświadczenie, ugruntowana pozycja w branży transportowej oraz profesjonalna obsługa to atrybuty dające naszym klientom gwarancję rzetelności firmy, bezpieczeństwa powierzonych ładunków, terminowości dostaw oraz najwyższej jakości wykonania każdego zlecenia.

Firma od początku swojego istnienia, kładąc nacisk na maksymalne zabezpieczenie powierzonego ładunku posiada ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika zarówno w przewozie krajowym jak i międzynarodowym, a transport Państwa towarów realizowany jest stosunkowo nowoczesnym sprzętem samochodowym obsługiwanym przez doświadczonych kierowców.

Kompleksowa realizacja naszych usług pozwoli usprawnić Państwa działania, dodatkowo zaoszczędzić czas i pieniądze. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy stałej oraz pojedynczych zleceń. Staramy się realizować nawet najbardziej nietypowe zadania. Wszystkich naszych klientów traktujemy poważnie i solidnie obsługujemy.

W ramach stałej współpracy wyrażamy zgodę do umieszczenia logo, reklamy państwa firmy na naszych samochodach.

Pozdrawiamy stałych i przyszłych klientów, zapraszamy do współpracy!